Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

DONDURARAK ZAYIFLAMA

Dondurarak zayıflama, yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip, onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel cilt soğutma yöntemidir. Egzersize, diğer yöntemlere ve diyetlere karşı dirençli yağ depolarını yok etmek için kullanılır.

Dondurarak zayıflama tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta azalmasını sağlayan tedavidir. Özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen bir işlemdir. Bu yöntem, yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltarak, vücudu şekillendiren liposuction gibi çok agresif geleneksel tedavi yöntemlerinden çekinen kişiler için iyi bir alternatiftir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT