Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

ULTRASONIG PEELING

Cilt yüzeyinde bir dizi ses dalgaları yaratarak epidermisin tahriş edilmeden soyulmasını ve ölü hücrelerin, siyah noktaların, sebumun temizlenmesini sağlayan bir yöntemdir. Cilt bakımında soyma, derin temizleme ve cildin kendini yenilemesini tetikleyen ultrasonik bakım, yaşlanan hücrelerin dökülmesini ve kirlerin deri gözeneklerinden atılmasını destekleyerek derin bir cilt temizliği sağlar. Ultrasonik peeling etkin bir soyma işlemi oluşturur. Ultrason dalgası, cilt gözeneklerinin derinliklerindeki kirlerin ve yağların atılmasını sağlar. Ölü hücrelerden, aşırı sebumdan, toksit maddelerden, bakterilerden, kozmetik kalıntılardan, arındırılmış cilt uygulama sonrasında diğer bakımlar için hazır hâle gelmiş olur. Probun cilde uygulanması esnasında mikro masaj etkisi de yaparak ciltteki kan dolaşımını artırır. Mikro masaj etkisiyle cilt dokusunu canlandırır, hücre metabolizmasını ve kan dolaşımını hızlandırır.

Cildi soyma işleminin ultrasonik dalgalarla mikro masaj eşliğinde yapılmasıdır. Cilt bakımının hemen sonrasında yapılabilir. Cildi yenileyerek temiz, berrak, gözenekleri sıkı, pürüzsüz görüntü sağlar. Aynı zamanda cilt bakımı sonunda kullanılan serumların cilt altı tabakaya ulaşmasını sağlar.

Cildinin üst tabakası kalın, ince kırışıklıkları olan, gözenekleri açık, yağlı ciltlerde uygundur. Her cilt bakımı sonrası uygulanabileceği gibi, 10 günde bir 6 seans olacak şekilde uygulanabilir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT