Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

İPEK KİRPİK

Orijinal kirpiklerinizin üzerine uygulanan ipek kirpik, aslında kirpiklerinize gür ve çarpıcı bir görüntü vermek üzere uygulanan bir işlemdir. Bu sayede şikayetçi olduğunuz kısa, seyrek ve zayıf görünümden kurtulmanız amaçlanır. Gerçekten saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerinizin formuna uygun bir şekilde kendi kirpiklerinize tek tek yapıştırılır.

Herkesin ihtiyaç ve beklentileri farklı olabileceği için ipek kirpik uygulaması sonrası görünüm de kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bunda ipek kirpik uygulamasını yaptıran kişilerin mevcut kirpik yoğunluğu da etkili olmaktadır. İstenilen kirpik görüntüsüne ulaşmak için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpiklerin kullanımına başvurulabilir.

İpek Kirpik Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Bakımlı ve güzel olmak, kendinizi iyi hissetmenizi ve gün içinde verimliliğinizin artmasını sağlamanın en etkili yollarındandır. Ayna karşısındaki doğal görüntünüze derinlik katmayı garantileyen ipek kirpikler sayesinde kendinizi her gördüğünüzde çok daha motive olabilmeniz mümkün.

İpek kirpik, makyaj ürünlerinin yarattığı ağırlık hissinin yanı sıra takma kirpiklerin neden olduğu rahatsızlığı da ortadan kaldırıyor ve kirpik kıvırıcı araçların risklerini yaşamadan doğal ve etkileyici bakışlar elde etmenizi sağlıyor. Yüz ifadenize derinlik katan ipek kirpik uygulaması, uzun bir süre boyunca hacimli kirpiklere sahip olmanıza imkan tanıyor.

Kirpiklere dolgun bir görünüm sağlamak üzere kullanılan rimellere ihtiyaç duyulmayacağı için günlük makyaj sürenizin kısalması da söz konusu. Böylece kendinize daha fazla zaman ayırabilir ve keyif aldığınız aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Üstelik daima bakımlı ve canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

İpek kirpik işleminde öncelikle yüz şeklinize en uygun kirpik boyutu ve şekli belirlenir. Yani göz kapaklarınız, gözlerinizin formu ve uygulama sonucunda karşılaşmayı beklediğiniz görünüme dair istekleriniz göz önünde bulundurularak, ipek kirpiklere karar verilir. Ardından alt kirpikleri korumak adına göz altına pedler konulur. Daha sonra üst kirpiklerinizin tellerini tek tek ayırmak amacıyla kirpiklerin taranmasının ardından, ipek kirpiklerin yerleştirilmesi işlemine geçilir.

İpek kirpik uygulamasında genel olarak boyutlarına göre farklı kirpik türlerinin kullanıldığını söyleyebiliriz. Kısa kirpik telleri göz kapağının iç kısmına yerleştirilirken, daha uzun olan kirpik telleri ise göz kapağının orta kısmına ve göz kapağının dış kısmına da orta boy kirpik telleri uygulanır. Tüm bu işlemler ortalama 1,5 – 2 saat sürer. Uygulama bittiğinde arzuladığınız doğal ve hacimli kirpiklere kavuşabilir, artık daha çarpıcı bakışların keyfini çıkarabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT