Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

MULTİPOLAR RADYOFREKANS

Radyo dalgaları, vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirerek, kontrollü bir şekilde radyofrekans dalgalarının çok derin dokulara geçmesine (iletilmesine) yol açmadan ısıtmaktadır.

Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Burada amaç, ısıtılan (bakım yapılan bölge) bölgenin ısısının 41 – 43 dereceye çıkartmaktır (normal vücut ısısı 36-37 derecedir). Bu ısı cilt altındaki kolajenlerin sıkılaşmasını sağlar. Aynı zamanda cihaz başlığında varolan vakum ile kasların sıkılaştırılması sağlanır.

Cilt ütüleme yöntemi cilde ısı verilerek yapılır. Uzman ciltte gezdirdiği bir cihazla cilde ısı verir. İşleme başlamadan önce cilt temizlenir ve cildi ısıdan koruyacak, aynı zamanda lifting etkisi yaratacak bir ürün uygulanır. 30-40 dakika yüz ve dekolte bölgesine uygulama yapılır. Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroplast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle oluşan ince çizgi ve kırışıklıklarda etkin bir düzelme sağlar.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT