Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

LİFTİNG BAKIM

‘’Ameliyatsız Yüz Germe’’ uygulaması doğal yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları, aşırı yağlanma, yanlış beslenme, olumsuz dış etkenlere mahrus kalınması ve genetik faktörlerden zamanla yüzümüzde oluşan sarkma, gevşeklik, çizgilenme ve kırışıklıkları önleyen; en önemlisi de mevcut deformasyonları gözle görülür bir şekilde en aza indirgeyen Anti-Aging amaçlı bir cilt yenileme tekniğidir.

Ameliyatsız yüz germe uygulaması için üstün donanıma sahip, son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Yüz liftingi işlemlerinde kullanmakta olduğumuz sistemler ile yüzünüzdeki tüm ana kas gruplarını çalıştırarak gevşemiş, sarkmış ve deforme olmuş kasların gerilmesi, sıkılaşıp toparlanması sağlanmaktadır. Yüz liftingi işleminin diğer vazgeçilmez uygulaması ise Radyofrekans cihazıdır. Radyofrekans sistemi ,kolojen ve elastin hücre yapımını aktive ederek hem üst derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar, hem de çizgi ve kırışıklıkların gözle görülür derecede azalmasını yardımcı olur.

Merkezimizde uygulamakta olduğumuz Yüz Liftingi kürü, kişinin yaşı, cilt yapısı ve problemin derecesi göz önünde bulundurularak planlanır; hücre yenileyici, nem depo edici, onarıcı, koruyucu ve sıkılaştırıcı özellikte Anti-Aging yüz Masajı ile desteklenerek, seanslar süresince göz çevresindeki çizgilenmeler, morluk ve torbalanmalara yönelik özel bakım yapılır.

Yüz kaslarınızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı şekilde kullandığımızı düşünecek olursak, yüz germe işleminin ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermeye başlaması şaşırtıcı değildir.
Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi,
30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir.

Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiçbir risk taşımaz. Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımları ile de desteklenebilir.

Böylece hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT