Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

KİRPİK LİFTING

‘’Kirpik lifting,’’ kirpiklere kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma ve adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma misyonu taşır. Aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da niteleyebileceğimiz kirpik lifting, içeriğindeki vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar.

2 kata kadar daha uzun ve etkileyici kirpikleri garantileyen kirpik lifting uygulaması yaptırdığınız takdirde, işlemin etkilerini 2-3 ay süreyle yaşayabilirsiniz. Besleyici bir maske olan kirpik lifting, kirpiklerinizin doğal görünümünü koruyup, hep istediğiniz göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla bu işlemi yaptırdığınızda siz upuzun ve dolgun kirpiklerinizle göz kamaştırırken, kirpiklerinizin de daha sağlıklı bir hale geldiğinden emin olabilirsiniz.

Kimler Kirpik Lifting Yaptırabilir

Dileyen herkes kirpik lifting uygulamasına başvurabilir. Yani doğal haldeyken bile daha uzun, daha kıvrık, daha hacimli ve daha sağlıklı kirpik görüntüsüne kavuşmak isteyen her kadın için kirpik lifting, ideal bir çözüm olabilir. Bu doğrultuda özellikle kirpiklerinin seyrekliğinden yakınan kişiler, kirpik lifting sayesinde hacimli ve gür kirpiklere sahip olma fırsatı yakalayabilir.

Ayrıca kirpiklere hacim kazandırmak için kullanılan makyaj ürünlerinin ağırlığını taşımak istemeyenler de kirpik lifting yaptırabilir. Böylece makyaj yapmadan da dolgun ve kıvrık kirpikler ile dikkatleri üzerine çekebilirler. Öte yandan düz kirpikli kadınlar için de son derece uygun bir seçenek olan kirpik lifting, ne yapılırsa yapılsın kıvrılmayan kirpiklerin inadını kırmayı başarıyor. Ek olarak, yaz tatilinde makyaj derdi olmadan bakımlı görünmek isteyenler de bu uygulama sonrası, deniz veya havuza girdikten hemen sonra dahi uzun ve kıvrık kirpiklerin keyfini çıkarabilirler.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır

Öncelikle kirpiklerin tamamen temizlenmesi sağlanır. Ardından kirpik diplerine silikon bir ped yerleştirilir ve kirpikler taranarak pede yapıştırılır. Daha sonra her bir kirpik teline birkaç adımda keratin, pigment ve vitaminlerin olduğu özel solüsyonlar uygulanır. Bu noktada her bir kirpiğe eşit miktarda solüsyon sürülmesi önemlidir. Bu solüsyonlar sayesinde kirpiklerinizin ihtiyaç duyduğu besin takviyesi verilip, rimel görüntüsüne kavuşması sağlanır. Yaklaşık 45-60 dakika süren işlemlerin sonucunda, arzuladığınız kıvrık ve kalkık kirpik görüntüsünü yakaladığınızı görebilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT