Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

KALICI DIPLINER VE KALICI EYELINER

‘’Kalıcı dipliner’’ işlemi, kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran uygulamadır. ‘’Eyeliner işlemi’’ ise, dipliner uygulamasına göre daha kalın, göz kapağı üzerine çizilen, kalınlığını kişinin kendisinin belirleyebileceği kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kullanılan pigmentlerde (boyalarda) ağır metal dioksitler bulunmadığından griye, laciverte, kızıla dönme gibi olumsuz durumlar yaşanmaz; zamanla kendi renginden açılarak ciltten atılmaktadır.

İşlemin kalıcılık süresi cilt tipine göre 3-4 sene aralığındadır. Eğer gerekirse 1ay sonunda rötuş işlemi yapılabilir.

İşlemden sonra ilk 24 saat işlem yapılan bölgeye su değdirilmemelidir. 1 hafta boyunca sauna, solaryum ve yüzme önerilmemektedir. Kuruluk oluştukça kabuklanma yaşanmaması için göz pomadı uygulanabilir.

Uygulama sırasında kullanılan güçlü anestezik kremler sayesinde herhangi bir acı hissi yaşanmaz. İşlem sonrasında hassas cilt tipine bağlı hafif bir şişme olabilir ancak 2-3 saat içerisinde inmeye başlar. İşlem sonrasında günlük hayata devam edilebilir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT