Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

KAŞ TASARIMI

Kaş alımı doğru yapıldığında, yüzünüzü ve güzelliğinizi olumlu etkileyen bir işlemdir. Kaş alımı sırasında yapılan kaş tasarımı ise, mutlaka profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kaşların alınması için uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve el becerisi gerekir.

Kaş tasarımı yapılırken öncelikle göz ve yüz hatlarınız belirlenir. Altın orana göre yüzünüzün analizi yapılır. Bu ölçüm yapılırken yüz yapınız, kas yapınız, göz şekliniz ve kaşlarınızın sıklık derecesi göz önünde bulundurulur. Bu sayede yüzünüze en uygun olan kaş şekli belirlenmiş olur.

Yüz hatlarınızın doğal yapısı göz önünde bulundurulur ve gerekli çizimler yapılır. Bu çizimlerin ardından hatasız bir şekilde, doğru açılar belirlenerek alttan ve üstten kaşlarınıza gerekli şekil verilir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT