Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

KAŞ VİTAMİNİ

‘’Kaş vitamini’’ seyrelmiş ya da yanlış alım sonucu tabiri caizse “küsmüş” kaşların tekrar çıkmasını sağlamak, mevcut olanları da güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilmesi işlemidir. Kaş vitamini uygulaması klinik ortamda yapılabilen profesyonel bir uygulamadır. Kaş vitamini uygulaması sonrası ortaya çıkan görüntü tamamen doğaldır, çünkü güçlenen ve artan sizin kendi kaşlarınızdır. Uygulama tamamen size ait olan kaşların canlandırılıp, tekrar çıkmasını ve gürleşmesini amaçlar. Aynı amaç dökülmüş, seyrekleşmiş kirpikler için de uygulanarak, daha canlı ve çekici bakışlara kavuşmanızı sağlar. Kirpiklerinin seyrekliğinden şikayetçi olanlar, sürekli ipek kirpik yaptırmak zorunda kalanlar, rimelsiz hasta gibi göründüğünü düşünenler için oldukça etkili işlemlerden biridir.

Kaş vitamini nasıl uygulanır ve süresi?

Kaş vitamini uygulaması da oldukça basittir. Herhangi bir acı veya ağrı hissedilmez, ortalama 30 dakika süren basit bir işlemdir. Dermapen yardımı ve tek kullanımlık başlıklar ile zamanla küsen, seyrekleşen kıllara vitamin verilir. Aynı zamanda güçsüz kıllar ustura yöntemi ile sertleştirilir. Kişiye göre sıralanmış seans süreleri olan uygulamalarda, ortalama üç ile beş seans önerilmektedir. Seanslar tamamlanıp tüm kıllar çıktıktan sonra ise şekillendirme yapılır.

Kaş vitamini işlem sırası;

  • Öncelikle kaşta doldurulması gereken yerlerde yüz şekli, yapısı ve kişinin istekleri belirlenir.
  • Sonrasında ise zayıf tüyler ustura yöntemiyle canlandırılır.
  • Kaş diplerine ve kıl köklerine vitamin karışımı ile hazırlanan serumlar dermapen yardımı ile yüzeysel olarak yapılır.
  • Seanslar yapılan koruma seansları ile desteklenir.
  • Tüm seanslar bitip, istenilen sonuca ulaşıldıktan sonra şekillendirme işlemi yapılır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT