Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

İĞNESIZ MEZOTERAPİ BAKIMI

Mezoterapi; cildi gençleştirmek, sıkılaştırmak, lekeleri gidermek için mineral, aminoasit, vitamin, enzim ve ilaçların orta deri tabakasına verilmesi işlemidir.

Uygulanacak tedavinin yerine göre hazırlanan ilaç karışımının çeşidi ve miktarı da değişmektedir. İğnesiz mezoterapi ise, elektroporasyon yolu ile bu solüsyonların ciltten daha derin tabakaya geçirilmesi işlemidir. Elektriksel akım ile oluşan mikro kanallar ve polarizasyon yardımıyla gerekli tedavi kokteyli derinin orta tabakasına geçer. Yapılan çalışmalarda iğnesiz mezoterapi sisteminin, iğneli yönteme göre daha homojen bir ilaç uygulaması sağladığı için daha etkili sonuçlar verdiği görülmüştür. İğneli mezoterapi uygulamasında iğnenin girdiği yerlerde kanama, morarma ve ağrı görülebilmektedir. Bu etkenler sebebiyle bazı hastalar tedaviyi yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. En son teknolojinin kullanıldığı cihazımız ile hem soğukla solüsyonların cildinize nüfuz etmesini sağlayıp, hem de radyofrekans enerjisi vermek mümkündür. Radyofrekans enerjisi ciltte kollajen yapılmasını uyararak cilt gençleşmesi ve sıkılaşması sağlar. İğnesiz mezoterapi işlemlerinde herhangi bir risk veya yan etki yoktur.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT