Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

HYDRAFACIAL

Dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratarak yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkan ‘’ HydraFacial,’’ dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır.

Hydrafacial; temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı aşamaları ile komplike bir bakımdır. Cildin neminin ve elastikiyetinin geri kazandırılıp canlandırılmasında, güneş lekelerinin giderilmesinde, sivilce ve aknelerin tedavi edilmesinde, kırışıklıkların açılmasında ve yağlı ciltlerin sebum dengesinin sağlanmasında kesin sonuç verir.

Acısız, keyifle ve dört mevsim yaptırabileceğiniz konforlu ve güvenli bir cilt bakım işlemidir.

Hydrafacial yaklaşık 30 – 40 dakika sürer. Cildin ihtiyacına göre ayda bir kez olmak üzere, 4-6 seans kür halinde uygulanır. Devam eden süreçte 6 ayda bir hatırlatma bakımı ile cilt desteklenebilir. Cildi tahriş etmediği için uygulama sonrasında rahatlıkla günlük hayata devam edilebilir.

  • Hydra, başlıklarla birlikte kullanılan 4 ayrı solüsyon ile her cilt tipinde derinlemesine temizlik, peeling ve el değdirmeden siyah nokta temizliği yapılabilmektedir.
  • Cihaz kendi kendisini temizleyebilme özelliği ile sektördeki cihazlardan ayrılmaktadır.
  • Quapolar – Multipolar Radyofrekans başlık ile cilt yenileme ve ürün penetrasyonu sağlar.
  • U-Cosmo, 2 farklı ultrasonografik başlık ile hücre aktivitesini arttırma ve cilt ihtiyacına yönelik serumların cilt altına derinlemesine iletilmesini sağlar.
  • Led terapi sayesinde kolajen ve elastin sitimülasyonu sağlanır.
  • Sadece bu cihazda bulunan Gemeo kapsül uygulama tekniği ile cilt lekeleri ve kırışlıklarda anında gözle görülür sonuç elde edilebilir. Cildin oksijenlenmesi arttırılır. Çok ayrıcalıklı ve kişiye özel yapılan bir uygulamadır.
  • Neo Massage özelliği sayesinde mikro sirkülasyonun hızlandırılması sağlanır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT