Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

HAKKIMIZDA

‘’Cosmoplus Beauty,’’ öncelikle hizmetleri sadece kadınlara yönelik olmakla beraber; bu hizmetleri daha hijyenik, daha modern bir ortamda sunabilmek adına, toplam 310 m2 kapalı, 70 m2 açık kullanım alanında, son teknolojiye sahip güzellik ve zayıflama cihazları ile hizmet vermektedir.

Cosmoplus Beauty’de tüm işlemler öncesi, uzmanlarımız tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek için müşterimizin gereksinim analizi yapılmaktadır, sonrasında ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalara karar verilir.

Güzellik merkezimizde estetik ve güzellik anlayışımız, hijyen ve sağlık koşullarını ön planda tutarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktır. Merkezimiz daima güler yüzlü, alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinir.

‘’Cosmoplus Beauty’’ ailesi olarak, bizi tercih eden müşterilerimizin en doğru uygulamalar ve en etkili teknikler ile tanışmaları için, günümüzün son teknolojilerini takip ediyor, durmadan çalışıyoruz. İşinin uzmanı ekip arkadaşlarımız ile, müşterilerine sağlık ve güzellik sunan ‘’CosmoplusBeauty’’ ekibi; eğitimli, güler yüzlü, müşterisinin isteklerini anlayabilen ve ihtiyaçlarını belirleyebilen kurumsal yapısı ile müşterilerinin güzelliğine sağlık katmaktadır.

Küçükçekmece’de merkezi ve ulaşımı kolay olan Atakent bölgesinde hizmet veren ‘’CosmoplusBeauty,’’ alanında uzman kadrosu ve son teknoloji cihazları ile bölgenin en iyi yeni nesil estetik ve güzellik merkezidir.

Cosmoplus Beauty’de Cilt Analizi, Medikal Cilt Bakımı, Hydrafacial, Akne Bakımı, Leke Bakımı, Kimyasal Peeling, Ultrasonic Peeling, İğnesiz Mezoterapi Bakımı, Multipolar Radyofrekans, Lifting Bakım, Oksijen Terapi, Cilt Gençleştirme, Led Terapi, Dermapen, Gıdı Toparlama, High Frekans, Yüz Masajı, Maskeler, Bölgesel Zayıflama, Dondurarak Zayıflama, Selülit Tedavisi, Multipolar Radyofrekans, G5, Lenf Drenaj, Çatlak Onarımı, Epilasyon, Manikür, Pedikür, Kalıcı Oje, Protez Tırnak, Jel Tırnak, Medikal Ayak Bakımı, Batık Tırnak Bakımı, Mantar Bakımı, Deri Sertleşmesi Bakımı, Microblading, Micropigmentasyon (Kalıcı Makyaj), Pudralama Tekniği, Kalıcı Dipliner, Kalıcı Eyeliner, Dudak Kontörü, Dudak Gençleştirme, Kaş Tasarımı, Kaş Alımı, Kaş Lifting, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Vitamin Uygulamaları, Kaş Vitamini, Kirpik Vitamini, Saç Vitamini, Profesyonel Makyaj, Sıcak Taş Masajı, İsveç Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleksoloji Masajı, Derin Doku Masajı, Anti Selülit Masajı, Bölgesel Masajlar gibi alanlarda size değişim ve memnuniyetin garantisini verebilen, işini severek yapan profesyonel estetisyen ekibiyle beraber hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

facebooktwitterinstagramlinkedinmail