Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

G5 SELÜLİT MASAJI

G5 Selülit masajı, masaja da adını veren G5 isimli kendi adını taşıyan bir aletle yapılmaktadır. Selülitli bölgeye hızlı titreşimler gönderilmesi ile, o bölgenin itilmesini sağlayarak, sıkıştırma yöntemi sayesinde inceltmenin en etkili yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Kan dolaşımının hızlanması ile beraber, hızlı kan akışı selülitli bölgedeki yağın da yakılmasını sağlamaktadır.

Bu masaj sayesinde damarlardaki kan dolaşımı düzene girer, damar yolları genişler ve yine bu sayede vücut kolaylıkla toparlanır. Masaj vücudun tüm bölgelerine uygulanmaya müsait bir yöntemdir ancak yoğun olarak kalça, bacağın üst bölümleri, arka bacak, karın, bel ve popo bölgelerinde oluşan selülitle mücadele amaçlı olarak daha etkili sonuçlar vermektedir. Popo kaldırmada en etkili yöntemlerin de başında gelmektedir.

G5 masajı yaptırmanız ile beraber selülitlerinizden kurtulabilir, vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırabilir, derinin kalitesini ve elastikiyetini arttırabilir, vücudunuzdaki fazla toksinlerin atılmasını sağlayabilir, cildinizi sıkılaştırabilir, poponuzu kaldırabilir, vücudunuzun çok daha güzel şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT