Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

EPİLASYON

Güzellik Merkezi epilasyon

Epilasyon uygulamasının güvenilirliği ve tesiri, Amerikan gıda ve ilaç dairesi FDA (Food and Drug Association) tarafından 1997 yılında onaylanmıştır.

Epilasyon, kabaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir. Belirli dalga boylarındaki epilasyon ışınları koyu renkli maddeler tarafından tutulmak suretiyle, enerjilerini bu maddelere aktararak ısı enerjisine dönüşürler. Bu özellikten yararlanarak epilasyon ışığı tıpta 40 yıldır çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Epilasyon uygulamasında prensip, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddesinin epilasyon ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak, daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip etmektir.

Kullanmış olduğumuz epilasyon cihazı dört mevsim kullanılabilir özellikte olup, -10 ‘C buz başlık ile 35 dk işlem süresi sunmaktadır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT