Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

DERMAROLLER

Dermapen uygulaması ( buraya dermapen uygulaması backlinki ) ile benzerlik gösteren bir diğer cilt bakım uygulaması ise “Dermoroller’’ uygulamasıdır. Bu uygulama genellikle cildinde tahriş sorunu bulunan ya da cildinde soyulma, dökülme yaşayan hastalar için uygulanmaktadır.

Dermoroller uygulamaları, cilt yenileme uygulamaları olarak genellenebilirler. Ciltte yine dermapen uygulamaları gibi çok sayıda küçük mikro kanallar açılarak uygulanmaktadır. Dermoroller uygulamasında bir silindir üzerinde bulunan minik iğnecikler yer almaktadır. Bu minik ( mikro ) iğnecikler yardımıyla mikro kanallar oluşturulurken, bu kanalların cilt tarafından birer yara olduğunun algılatilması sağlanmaktadır. Böylece cilt, bu mikro kanalları yara gibi algılayarak o bölgeyi onarmak için kolajen hormonu sentezleyip o bölgeye iletir. Cilt yapısına ve cilt problemine bağlı olarak seansın süresi ve seans sayısı değişiklik göstermektedir. Manuel olarak yapılan bir işlemdir.

Dermoreller tedavisinin en önemli özelliklerinden biri, şüphesiz ki cildin dış yüzeyine herhangi bir zarar vermeden müdahale ediliyor olmasıdır. Aynı şekilde cilt yakılmadan ve sağlam dokulara zarar vermeden tedavi süreci işlemektedir. Tedavinin esas amacı kolajenlerin uyarılarak tamamen doğal yollar ile normalden daha fazla kolajen sentezlenmesini sağlamaktır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT