Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

CİLT BAKIM MASKELERİ

Kişinin ihtiyaçlarına yönelik soyulabilen yüz maskeleri ile göz ve dudakların tamamen kapatılıp, diğer maskelerin ulaşamadığı bölgelere ulaşarak etki sağlayabilmek mümkündür.

Uygulanan peel-off maske; cildin sıcaklığını 6° düşürerek drenaj etkisi yapmakta, bu sayede göz altı morlukları ve siyah halkalara karşı etki göstermektedir. Tek bir parça halinde ciltten soyulabilen maske uygulamasından sonra cildin temizlenmesine gerek yoktur.

Peel-off maskelerin soğutma etkisi sayesinde, cilde uygulanan PRP, Mezoterapi, Fraksiyonel Lazer, Roller, Dermabrazyon, Dolgu, PDO ve Kimyasal Peeling uygulamalarından sonra kullanımı cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemlerin etkisinin arttırılmasına da yardımcı olur.

Karma & Yağlı & Problemli Ciltler

Maske yosun kumu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cilde derinlemesine nüfus ederek yoğun nem sağlar. Karma, yağlı, geniş gözenekli ve akneli ciltlerin kullanımına uygundur.

Oksijen Desteği

Maske nane ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cilde nem ve oksijen verir, cildi toparlar ve yeniler.

Vitamin Desteği

Maske vitamin C, dereotu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Serbest radikalleri önleyerek cildin elastikiyet kaybını önler. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Yatıştırıcı Etki

Maske yulaf, menekşe özü ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cildi yatıştırır ve yeniler. Vitamin A, B ve E bakımından zengindir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Yatıştırıcı Etki

Maske yulaf, menekşe özü ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cildi yatıştırır ve yeniler. Vitamin A, B ve E bakımından zengindir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Yüksek Nem Takviyesi

Maske deniz yosunu özü ve glikoz ile formüle edilmiştir. Doğal nemlendirici özelliği ile cildin dengesini sağlamaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Antioksidan & Detoks Etki

Maske yeşil çay, lavanta ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Antioksidan ve yenileyici etkisi vardır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Hücre Yenileyici

Maske keten tohumu özü, Aloe Vera ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Hücresel yenilenmeyi tetikler. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Sıkılaştırıcı & Yenileyici

Maske kivi özü, haşhaş tohumu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Soğutucu, besleyici ve yenileyici özelliği vardır. Cildi sıkılaştırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Antioksidan & Koruyucu

Maske goji beri özü, kinoa tohumları ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. İçerisindeki zengin amino asit, vitamin ve proteinler ile zengin biyolojik formüle sahiptir. Cildi güçlendirerek koruyucu bariyer oluşturur ve serbest radikalleri önler. Yaşlanmanın ilk belirtileriyle birlikte kullanımı tavsiye edilir.

Canlandırıcı & Yenileyici

Maske 24 Karat Altın, mineraller ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Bu lüks bakım ile cilt sıkılaşır ve yeniden inşa edilir. İçerisindeki 24 karat altın bu maskeyi eşsiz kılar.

Cilde pozitif iyonlar yükleyerek ışıltı verir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT