Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

CİLT ANALİZİ

Cilt bakımının ilk aşaması olan cilt analizinde kişinin cilt tipi, cilt altı dokusu, cilt kalınlığı, cildinin kolajen miktarı, siyah nokta oluşumu, cildinin akneye ve kırışıklığa yatkınlığı, varolan veya ilerde oluşabilecek güneş hasarı, cildinin nem oranı ve dehidrasyon gibi etkenlere bakılarak tedaviye yönelik analizler yapılır.

Bu analiz neticesinde, müşterinin ihtiyaç duyduğu en doğru cilt bakım alternatifi konusunda güzellik uzmanı sağlıklı bir fikir sahibi olabilmektedir. Bu analizi ekranda gören müşteriyse, cilt altında normalde çıplak göz ile görülemeyen detayları görebildiği için cilt bakımının önemini çok daha iyi anlayabilmektedir. Ayrıca yapılan analize göre cihaz, müşterinin cilt tipine göre kullanılması gereken ürünler konusunda doğru öneride bulunmaktadır.

Farklı tarihlerde gerçekleştirilen cilt analizlerini karşılaştırma imkanı sunan cihazımız, hem uygulanan bakımların kişinin cildinde yarattığı olumlu etkiyi, hem de güzellik uzmanımızın kişinin cildindeki değişimleri detaylı olarak takip edebilme fırsatını sunmaktadır. Yapılan analizler cihaz hafızasında saklanabilmektedir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT