Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

Ellerinizin Güzellik Sırrı ‘’Kalıcı Oje’’

Ellerinizin Güzellik Sırrı ‘’Kalıcı Oje’’

Ellerin güzellik sırrı da diyebileceğimiz ‘Oje,’ bayanların en çok kullandığı ürünler arasındadır. Günlük hayatta adeta zamanla yarışan ve bir çok işle uğraşan kadın için ojesinin uzun süre bütünlüğünü korumak neredeyse imkansızdır.

Son yıllarda bu sorun üzerine çalışan kozmetik uzmanları kalıcı oje konusunda başarılı sonuçlara ulaşmıştır.

Kalıcı oje, kozmetik ve güzellik dünyasında devrim yaratan ürünlerden bir tanesidir; en az iki hafta boyunca tırnaklarınızı güzel ve parlak gösteren “jel” esaslı bir ojedir. Kalıcı oje, tırnağın üzerinde adeta dayanıklı bir zırh görevi görür ve tırnağı dış etkilerden koruyarak kolayca kırılmasına, çatlamasına, soyulmasına engel olur.

Yoğun ev ve iş temposu içerisinde her gün oje sürmeye, oje temizleyerek yenilemeye vakti olmayanlar için uzman merkezlerde uygulanarak uzun süre canlılığını koruyan kalıcı oje özellikle iş kadınlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Suya ve darbelere karşı dayanıklı olan kalıcı ojenin tırnaklara herhangi bir zararı yoktur.

Bunun yanı sıra kalıcı oje uygulaması evde yapılacak kadar basit bir uygulama olmayıp, uzman uygulayıcılar tarafından planlanması büyük önem taşır. Uzman uygulayıcılar tarafından uygulanan kalıcı ojeyi uzun süre bozulmadan kullanabilirsiniz.

Günlük hayatta kadınlara büyük kolaylık sağlamasının yanında; çok hızlı kurur, çizilmez, dökülmez, ilk günkü gibi parlak kalır, çıkarması kolaydır ve tırnağa hiçbir zarar vermez. Ama tabi ki uygulanabilmesi ve çıkarılması için profesyonel bilgi, tecrübe ve donanım gerektirir!

Merkezimizde dünyaca ünlü Cuccio Colour Veneer™ kullanılmaktadır. . Cuccio Colour Veneer™ yüzde yüz oje içermeyen bir formüle sahiptir. Bu sebeple tırnağa zarar vermez, buharlaşmaz, kalınlaşmaz, sertleşmez veya sararma yapmaz; kalıcı ojelere göre üç kat daha fazla olan doğal renk pigmentleri ve iki kat sürüşle tırnak yüzeyini renklendirir. Uzun süre kalıcılığıyla darbelere veya gerilime oldukça dayanıklı, esnek bir yapıya ve zarif bir görünüme sahiptir.

Cuccio Colour Veneer™ ile yapılan kalıcı oje uygulaması, diğer kalıcı ojelerden farklı olarak ince bir yapıya sahiptir ve tırnakta asla sararma yapmaz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

facebooktwitterinstagramlinkedinmail