Cosmoplus Güzellik Merkezi WhatsappCosmoplus Güzellik Merkezi MailCosmoplus Güzellik Merkezi TürkçeCosmoplus Beauty Arabic

AMELIYATSIZ GIDI TOPARLAMA

Zaman, yerçekimi gibi cilt sağlığını olumsuz etkileyen çevresel faktörler, yüz bölgesinde kendini devam eden süreçte sarkma ve gevşeme olarak gösterir. Gıdı bölgesinin sarkmasında etkili olan faktörler arasında:

  • Gıdı bölgesindeki kas ve bağ dokusunun sıkılığını kaybetmesi,
  • Gıdı bölgesinde fazladan yağ dokusunun oluşması,
  • Çenenin geride olmasına bağlı olarak gıdının daha fazla sarkmış görüntü oluşturması

Fokuslu USG, gıdı bölgesindeki kas ve bağ dokusunu toparlamak, bir miktar da yağı azaltmak için kullanılan ameliyatsız gıdı toparlama işlemidir. Fokuslu ultrason hem kas üzerindeki fasya tabakasında ısı odakları oluşturarak fasyayı küçültür ve kası yukarı çeker, hem de bağ dokusunu yeniler.

Bu uygulamanın en büyük özelliği tek seans yapılmasıdır ancak ileri yaş vakalarda veya problemli ciltlerde 6 ay ya da 1 yıl sonunda tekrarı yapılabilir.

Uygulama sosyal hayatı etkilemez. İşlem sonrası yüzde gerginlik görülür; her geçen gün cilt iyileşmeye devam eder, asıl istenilen sonuç 90 gün içinde elde edilir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Spot

SPOT